Fotografia ślubna

...uchwycone piękno każdej chwili

Czym jest fotografia ślubna? To swojego rodzaju opowieść o jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu. Opowieść o ostatnich przygotowaniach, wielkich emocjach i podniosłej Uroczystości Zaślubin. Opowieść, do której zawsze chętnie będziecie wracali, by za każdym razem dostrzegać w niej coś nowego. Jest to Opowieść o Was i dla Was, dostrzeżona moim okiem, zapisana w moim aparacie.

Co obejmuje fotografia ślubna?

Sesja reportażowa

...przygotowania

Jest to ten rozdział opowieści ślubnej, który opowiada o Waszej przemianie, jaka dokonuje się podczas rzucania codzienności i przyjmowania ról Państwa Młodych. Są tam pytania w gestach i oczach -– czy fryzura aby na pewno się utrzyma, czy sukienka dobrze się układa, czy mucha jest odpowiednio zawiązana? Chwile wahania – czy zdążymy ze wszystkim na czas? Oraz momenty niecierpliwego oczekiwania – kiedy zjawią się wszyscy goście?

I moment finałowy: Tak, jesteśmy gotowi, ostatni guzik został już zapięty.

Sesja reportażowa z Ceremonii Zaślubin

...początek Nowej Drogi

To rozdział o ostatnich krokach, jakie robicie jako Narzeczeni i pierwszych krokach Waszego Małżeństwa. To zasłuchanie w dobrych radach, jakie dostajecie na przyszłość i łzy wzruszenia Waszych rodziców. To głębokie spojrzenie w oczy i szczerość wypływająca wprost z serca, podczas składania Przysięgi Małżeńskiej. A potem kwiaty, życzenia i wielka radość.

Fotografie z przyjęcia weselnego

Radość, zabawa, uśmiech

Napięcie już opadło. Czas na zabawę do białego rana.

Sesja plenerowa

Macie już pomysł na swoją wymarzoną sesję plenerową, czy nadal szukacie inspiracji? Sesja plenerowa, to ten rozdział opowieści o Waszym ślubie, w którym możemy sobie pozwolić na kreację i zabawę konwencją. Wolicie wiejską sielankę: suknia ślubna przemykająca w łanach zbóż, smoking na tle drabiniastego wozu, czy może sesję w miejskich zaułkach: pocałunek przy moście albo głębokie spojrzenie na tle bramy ratusza.

Bez względu na to, w jakim miejscu będziecie chcieli wykonać swoją sesję plenerową, pamiętajcie, że jestem tu dla Was, zawsze gotowy by wam doradzić, podpowiedzieć i poprowadzić przez ten wyjątkowy dzień.

Tu można zadać pytanie: kim jest fotograf ślubny?

To ktoś, kto podejmuje się naprawdę poważnego zadania. Z jednej strony dzień ślubu jest niezapomniany, zapisuje się w naszej pamięci na całe życie, z drugiej w ferworze zadań i ogromie emocji wiele z tych cennych chwil nie jesteśmy w stanie dostrzec. Fotograf to ktoś, kto stojąc nieco z boku, dostrzega magię i niezwykłość tych wszystkich chwil i zapisuje je w aparacie. Potem tworzy z nich opowieść.

Jakim jestem fotografem?

Łączę ogromne doświadczenie – robiłem fotografie dla setek par, ze świeżym spojrzeniem – każdy ślub jest niepowtarzalny i pokazuję tę wyjątkowość z jak najlepszej strony. Najbardziej cieszy mnie, gdy pary oglądając moje zdjęcia mówią: Dzięki panu zobaczyliśmy siebie w zupełnie nowy sposób. Dziękuję. To dla mnie największe wyrazy uznania.

A teraz zapraszam Was do obejrzenia galerii, tu zobaczycie kilka przykładowych opowieści ślubnych. Jeśli macie jakiekolwiek pytania do mnie lub zdecydujecie się zaprosić mnie do pisania Waszej opowieści, zapraszam do kontaktu.

 

Do zobaczenia,
Dariusz Małachowski